Diş Eti Estetiği Ameliyatı

Kategori: Sağlık - 230Yorum Yazın
 

Diş etlerimizdeki şekil bozuklukları bizleri çok rahatsız eder. Özellikle bu bozukluklardan dolayı gülümsemekten çekiniriz ve bu durumdan çok rahatsız oluruz. İşte bu sorunlara çözüm yolunu sizler için araştırdık ve diş eti estetiği ameliyatını sizlere sunmak istedik. Bizlerin ruh halini yansıtacak olan  diş eti estetiği operasyonundan sonra rahatça gülümseyebilir ve kendinize güveniniz artar. Güzel dişlere sahip olmak isterseniz; İşte sizlere en detaylı estetik ameliyatı.

  Diş eti çekilmeleri estetik ameliyatı

Diş etlerinizin çekilmeye başlamış ise estetik cerrahi ile bu diş eti çekilmelerine tedavi yöntemi uygulatabilirsiniz. Diş eti çekilmelerini 2 safhada tedavi eden estetik cerrahi, ilk olarak tamamen çekilmemiş olan diş etlerini, yani dişler arasında ara ara boşlukların olduğu bir diş eti çekilme durumu söz konusu olduğunda bolding denen yöntemle, direk dişlere uygulana bir yöntemle durdurulabiliyor. Kısacası diş etlerinizi değil dişlerinize yönelip, dişlerinizi büyüterek ortalama 45 dakikada tamamlanan bir yöntem. Bu yöntem sayesinde diş eti çekilmeleriniz, ne diş etine ne de dişlere hiç zarar vermeden, sadece dişlerin boşlukları doldurularak yapılan son derece faydalı bir diş eti çekilme estetik tedavi yöntemidir.

Lakin diş eti çok fazla çekilmiş ise, kişiden diş eti alınarak boşluklar doldurabilir ya da hayvan kaynaklı diş etleri kullanarak diş eti çekilmeleri kapatılabilir.

Diş eti çekilme sorununun yanında bir de diş eti büyüme sorunu kişilerin en çok şikâyet ettiği diş eti problemleri arasındadır. Diş eti büyüme sorununu da dişe ti estetiği ile yok etmek mümkün.
Diş eti büyüme estetiği

Diş eti büyümüş olan kişilere, diş eti büyümesinin sebebi bulunup bu sebebi ortadan kaldıracak tedavi yöntemi uygulamanın yanında lazer ile diş eti büyümesinin tedavisi de bir diğer diş eti estetiğinin yaptığı tedavi yöntemlerindendir.

Diş etlerinin görünmesinden rahatsız olanlar için diş eti estetiği

Bazı kişilerde diş etleri dişlerin boyutlarına göre diş etleri daha büyüktür. Bu sorunda kişiyi gülümsediğinde, kısa dişler ve uzun diş etleri gibi bir görüntüye maruz bırakır ki birçok kişi bu durumdan çok şikâyetçidir. Bu diş eti sorunu ortadan kaldırmak için diş eti estetiği pembe estetik adı altın bir tedavi yöntemi uygulamaktadır. Pembe estetik isimli diş eti estetiği lazer ile yapılan, ortalama 15 dakikada tamamlanan, kola anestezi yöntemi ile uygulanabilen, ağrısız acısız bir diş eti esteti yöntemidir. Bu uygulama sonucunda kişin diş etleri daha kısa, dişleri daha uzun bir görünüme kavuştuğu için kişi ortaya çıkan durumdan son derece memnun kalır.


Engin Kartlaşmış

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


*